Náhubek Andreje Babiše a byznys s bioplynem

Kritický článek o Andreji Babišovi lze nalézt tady. Blogger Rudlolf Polanecký zde útočí na šéfa strany Ano 2011 Andreje Babiše. Pár faktů z příspěvku.

1) Andrej Babiš chce omezit zejména opoziční poslance při řečnění v Poslanecké sněmovně, zatímco vláda by si nechala prostor neomezený.

2) Omezení přestávek na jednání klubů.

3) Citát: „Jako názorná ukázka toho, jak Babiš myslel svá slova o tom, že chce stát řídit jako firmu, může posloužit počet lidí z jeho impéria Agrofertu jmenovaných a dosazovaných na různé posty. S trochou nadsázky by se dalo říct, že máme vládu složenou z umírněných komunistů, lidoveckých vyděračů a soukromé firmy. Je smutné, že je to de facto pravda.“

4) V lednu přestal stát dotovat bioplyn a Ano 2011 chce prosadit znovuzavedení dotací. To že se při hlasování Andrej Babiš zdrží je víceméně jen gesto, protože jeho hlas není potřeba.

5) Čím dále větší podobnost strany Ano 2011 s Věci veřejnými – tj. ovládnutí státních zakázek a prosazení „správných“ zákonů.

6) Nové volby by zřejmě znamenaly úspěch Ano 2011, tj. Andrej Babiš by se stal asi premiérem.

7) Citát:“ Stačilo vydat pár hesel o korupci a stal se miláčkem. To je ale na opravdovou politiku málo. Vlastně ani sám Babiš nikdy netvrdil, že mu jde o politiku. Z jeho kroků je naprosto patrné, že mu jde o jediné. O moc a je jedno zda jde o moc ekonomickou nebo politickou.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Kontroverzní články se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Náhubek Andreje Babiše a byznys s bioplynem

  1. sainer petr napsal:

    Hrozne vam fandim ve volbach

  2. sainer petr napsal:

    Dneska sem sel volit a pohode posloucham ct24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *