O chytrosti Andreje Babiše

Bloger Kulhánek napsal na svém blogu svůj pohled na politické hnutí ANO 2011 a na jeho zakladatele Andreje Babiše. Ve většině věcí se s autorem ztotožňuji. Andrej Babiš využívá celkové frustrace (naštvanosti) celé společnosti, které už moc nestačí, aby vybuchla. Když člověk volí pravici a pravice vyhraje, tak by měl být rád. Ovšem to, co předvedla vláda Petra Nečase nebyla pravicová politika, byla to spíše levicová záležitost.

Takže pravici volit nebudu a levici volit nechci. V tom nastupuje Andrej Babiš a jeho ANO 2011. Sám sebe chytře neoznačuje jako levičáka nebo pravičáka, ale jako naštvaného člověka, co to tu chce změnit.

Jeho rétorika je ostrá, mnozí mu vyčítají nedostatek „politického“ jednání (jako že se nepřetvařuje) a dokáže vzbudit emoce. Když už jsme u těch projevů – srovnejte si třeba vystupování pana Kalouska a pana Špidly. I když Mirka Kalouska nemusím, tak když mluví, jsou z toho cítit emoce a já chápu co říká. Kdežto z projevů pana Špidly s monotónním hlasem a rozplizlým výrazem ve tváři nemám nic.

Co se týče názoru, že volební kampaň Andrej Babiš již rozjel, tak je to zcela jistě pravda. Nákupy televizních licencí i celých novin dokazuje, že to rozjede opravdu ve velkém. Všichni si sice myslí, že je osobně média neovlivňují..ale je to hloupost a Andrej Babiš to ví moc dobře…

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *