Pakt o neútočení s Okamurou je nesmysl, říká Andrej Babiš

Včera jsme vám v tomto článku přinesli informaci, že Andrej Babiš a Tomio Okamura uzavřeli nějaký „pakt o neútočení“. Ještě včera se k tomu ale vyjádřil Andrej Babiš v článku na anobudelip.cz.

Jedná se spíše o tiskovou zprávu, proto z ní otiskujeme celé dva odstavce.

Žádný pakt jsme neuzavřeli, jenom jsme si pred čtyřmi měsíci (potkali jsme se 11. dubna) jako dva slušní lidé řekli, že o sobě nebudeme lhát, pomlouvat se a vzájemně se nepravdivě dehonestovat. Budeme vést korektní, slušnou kampaň, přesně jak v článku uvedl pan Okamura.

 Hnutí Úsvit je rozhodně jedním z našich soupeřů, v některých věcech se shodujeme a v jiných rozcházíme, například se nám nelíbí, jak má blízko k Vítu Bártovi a jak ho obhajuje.

To jsou nejdůležitější odstavce ze zprávy Andreje Babiše. Co k tomu dodat? V podstatě nejde o žádnou změnu, pouze o korekci onoho slovního spojení „pakt o neútočení“. Andrej Babiš má pravdu, prostě je třeba prosazovat svoje názory a pokud oponent lže, je třeba to říci naplno, i když by to byl kamarád.

Příspěvek byl publikován v rubrice Názory Andreje Babiše se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *