Pavel Telička jde do Ano 2011 Andreje Babiše

Skutečně dobrý nákup udělal Andrej Babiš s Pavlem Teličkou. Pavel Telička je nyní novou a další tváří pro volby do Poslanecké sněmovny. Andrej Babiš ví, že to, co ho vytáhne jsou,  pouze osobnosti. Určitě se inspiroval Věcmi Veřejnými, které měly jen jednoho maskota – Radka Johna. Pan Stropnický společně s pány Zlatuškou a Teličkou jsou slušnou devizou pro volební boj.

Pavel Telička, specialista na Evropskou unii a záruka kvality pan Stropnický, to jsou silné trumfy. Ovšem vzpomeňme na varování Hany Greplové – viz článek zde na našem webu. Není to jen vějička? Víceméně je jisté, že pokud se Ano 2011, hnutí Andreje Babiše do Poslanecké sněmovny dostane, tak tam zasednou tito pánové.

Kdyby mně někdo dával takovou šanci, že si tam sednu a budu pobírat statisíce včetně náhrad po dobu 4 let, tak mu taky kývnu. A budu hlásat jedinou pravdu – tu naši! Je to ale škoda, možná se pleteme, ale stále více je vidět a znát, že nejde o pravdu a blahobyt pro všechny. Jde zase jen o úsilí pana Andreje Babiše získat kontrolu nad svými dotacemi, ve smyslu já na bráchu, brácha na mě. Takže až dle jejich sloganu:“ Ano jsme tam“ tam budou, půjde jen zase o to, že “ my vám socani podpoříme tohle a vy necháte tu podporu pro nesmyslnou řepku do nafty“.

Bohužel jsem prozřel a i když jsem postupně Andreji Babišovi fandil, nyní už ne. Jedná se opět o frakci, která má jen byznys cíl a je docela možné, že pánové Stropnický a Zlatuška jsou jen slepí chlapci, co hltají protikorupční slova despotického Andreje Babiše. Pěkně se poslouchají, ale program – blahobyt pro všechny asi táhne. Spousta lidí ho bude volit. Jako já kdysi VV se zárukou toho supernovinářepřesšpínu Radka Johna. Lidi neblázněte.

Pokud jste pravičáci a možná chcete zahodit hlas, volte Svobodné. Jiná pravá strana tam není. Nevolte Kalouskovo TOP09, prohnilou TOP09 s knížetem, co neví co mluví. Pokud jste levičáci? Tak pak jedině hrůzovládu ČSSD s KSČM (no ono to Bohumínské usnesení už není postaveno do aktuálního rámce…) anebo strany typu SPOZ Miloše Zemana…

Toto není propaganda pro Svobodné…ale jinou pravicovou stranu, co nebude zvyšovat daně tu nějak nevidíme…

Jinak úvodní info čerpají z aktualne.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Ano 2011 se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *