Přidán kontakt na správce webu Andrej-Babiš.cz

Čas od času se může zdát, že na nás budete mít nějaký soukromý dotaz, který nechcete napsat v komentáři. Anebo nám budete chtít o Andreji Babišovi napsat anebo dokonce poslat nějaký soubor.

K tomu je určen náš kontaktní formulář, který naleznete zde nahoře ve vodorovném menu, anebo klikněte na tento odkaz. Je také možné, že uvidíte v článku nějakou chybu, ať už formální či věcnou. Za případné nahlášení děkujeme. Tým Andrej-Babiš.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecně o webu se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentářů: Přidán kontakt na správce webu Andrej-Babiš.cz

 1. Tomáš Kučera napsal:

  Dobrý den
  Prosím o předání mého vzkazu(otázky) panu Babišovi.Pane Babiš,jste ten nejpovolanější z této vlády,protože jste ministr financí.Je dobře že se snažíte naplnit státní kasu,ale eet si myslím zcela určitě uškodí(zdraží)konečným spotřebbtelům,protože každý od malého živnostníka až po velké firmu si nenechají sáhnout na zisk,nikdo nepodniká aby se mu zmenšoval zisk,ba naopak,tzn,že každý podnikatel bude chtít uhájit svou hromádku vydělaných penízek a rozhodně ji nebude chtít zmenšovat,tzn.veškeré náklady navíc,promítne do konečné ceny a tu zaplatíme my,takže vy sice naplníte kasu a bude určitě říkat jak nám to pomohlo,ale vlastně nám vyženete další peníze z kapes,to není nic moc ani pro nás,ale ani pro Vás,protože až si toto uvědomí obyčejný lid,tak vaše volební preference asi kvůli tomuto tahu nebudou stoupat.Určitě se najdou podněcovatelé,kteří to budou všemožně a po soc.sítích vysvětlovat lidu,ale až si to každý uvědomm,že dal za zmrzlinu dvacku a po pár měsících dává třicet,tak z toho nebudou nadšení.Měl bych daleko lepší nápad jak naplnit kasu a to je ukončit ty nesmyslné výsluhy,vojákům,policistům,hasičům a já nevím komu ještě,žijem přeci v demokratické společnosti,kde je volba povolání svobodná,nikdo přeci nenutí nikoho aby byl voják,policista apod.proč musí mít výsluhu po deseti letech a silničář ,který nasazuje za deset let práce život mnohem častěji mýt výsluhu nemá??To není demokracie….Myslím si ,že by se tím ušetřill stovky milionů a možná i nějaká ta miliarda.Jo a že je to ve smlouvách,prosím Vás v našem státě je v zájmu lidí možné přeci vše,umíme i přes noc postavit 600km dálnic.Když už jsme u těch dálnic,že se musela změnit značka dálnice z obdélníkové na čtverec a další značení,tak to je tedy gool,to nešlo tahem pera udělat vyjímku když se perem staví kilometry dálnic?To má asi někdo z vlády ve značkárně bráchu..a my jak blbci to zaplatíme znovu…..měl bych námětů více,nic proti Vám nemám,ale pochybuji že vůbec budete reagovat na moji zprávu….jsem člověk tady zespodu,ale nejsem ovce,prozřel jsem a mám otevřené oči a často mne bolej

 2. Vendula napsal:

  Dobrý den nezlobte ze vás odrazují ale chtěla bych se zeptat proč pořád rasite zavírá a co daalsi dělala jsem 20 let u tělesné postižených a vyhodili mne jak spraskaneho psa a moje zdraví byste nechteli to váš nezajímá jeno haviri ale jsi tady i jiné lide

 3. Jan Licek napsal:

  Dobrý den.K EET.Prosím, nebyl by skutečně lepší paušál pro drobné a malé živnostníky,např.do 10 zaměstnanců?Např.živnostník zaplatí ročně cca 10 000 Kč,na dalšího zaměstnance cca 5 t.Kč.Měně drahých kontrol,žádná drahá elektronika,žádní poradci,účetní aj.Při obrovských počtech živnostníků výběr zaručen,překročil by určitě i těch 15-18 miliard Kč.Pak fakt,kdo by neměl oněch 10 za rok,by mohl s podnikáním skončit.Škoda nyní vesnických hospůdek,obchůdků-jediná místa pro setkání,kultůru.Sami jsme s manželkou důchodci-podnikatelé,ale víme podle zkušeností,že by toto řešení pomohlo všem malým.Malí mají přeci jen jiné podmínky než velcí rváči.Děkuji.Zdraví Honza námořník.

 4. václav napsal:

  AŤ KAŽDÝ KDO SE SNAŽÍ ,,SRAZIT“ PANA MINISTRA BABIŠE NA KOLENA, SI UVĚDOMÍ, ŽE ČÍM VÍCE PŮJDE PROTI NĚMU, TÍM VÍCE BUDE
  PAN BABIŠ STOUPAT V CENĚ. JSEM MALÝ ŽIVNOSTNÍK, POUŽÍVÁM KASU EET A MOC DOBŘE
  SI UVĚDOMUJI , ŽE JE TO SPRÁVNÁ CESTA JAK ZÍSKAT PENÍZE DO STÁTNÍ POKLADNY.TOHO KDO ČESTNĚ PODNIKÁ , NEMŮŽE TAKOVÁ KASA ZRUINOVAT.JEDNOTLIVÁ MINISTERSTVA ŽÁDAJÍ PO PANU MINISTROVI FINANCÍ PENÍZE, A KDE JE MÁ BRÁT. POLITICKÉ STRANY MÍSTO TOHO ABY POMOHLY, HÁZÍ MU KLACKY POD NOHY.OBDIVUJI JEHO NERVOVOU SOUSTAVU
  PROTOŽE JÁ NA JEHO MÍSTĚ BYCH TAKOVÉ NAPADÁNÍ NEUSTÁL.MOŽNÁ ČESKÁ POLITIKA JE TAKOVÁ,ŽE POKUD SE V NÍ OBJEVÍ NĚKDO SCHOPNÝ,JE TŘEBA RYCHLE UDĚLAT NĚCO, ABY ,,ŠEL OD VÁLU“ PANU BABIŠOVI PROTO VELICE FANDÍM A CHCI ABY VĚDĚL, ŽE TO CO DĚLÁ , POVAŽUJI ZA DOBROU CESTU A ABY V NÍ VYTRVAL, ŽE PAK OPRAVDU BUDE LÍP.

 5. václav napsal:

  EET-POKLADNY
  ZAVÉST EET POKLADNY
  NÁPAD PŘÍMO BEZVADNÝ.
  ZAMEZUJÍ PODNIKŮM
  VŠEM DAŇOVÝM ÚNIKŮM.
  ŽE VŠECHNY PŘÍJMY PŘIZNAT MUSÍ
  NEPOCTIVCŮM SE VŠAK HNUSÍ.
  DŘÍV NEŽ STAČÍ MRKNOUT OKEM
  MIZÍ PRACHY CO MĚLI BOKEM.
  AŤ UŽ Z ČECH A NEBO Z HANÉ
  ZA TY TRŽBY NEPŘIZNANÉ.
  PROTO NAHLAS, NĚKDY TIŠE
  NADÁVAJÍ NA BABIŠE
  ŽE TA JEHO POKLADNA
  JE JAK MOUCHA OTRAVNÁ.
  TU LZE ZNIČIT DÉ DÉ TÉ
  NEVŠAK KASU EET.
  ZBAVUJE JE JEJICH KLIDU
  OBRACÍ SE PROTO K LIDU.
  CHTĚLI BY OD NĚJ SLYŠET HLASY
  ŽE NÁROD NECHCE TYTO KASY.
  PROSTÝ LID VŠAK HLOUPÝ NENÍ
  POCTIVOST SI STÁLE CENÍ.
  ODPOVÍDÁ SVÝMI SLOVY
  ŽE FANDÍ V TOMTO BABIŠOVI.
  AUTOR RÝMOVAČKY SÍBR VÁCLAV

 6. Jarda Králík napsal:

  Hezký den,
  Nechci zde vyjadřovat podporu ani výtky Vaší vládě. Mnohému nerozuním a musím uznat, že se v posledních letech opravdu něco děje, dálnice se opravují (to nás samozřejmě omezuje, ale bez toho to přece nejde, „chytrých“ radilů je dost.
  K věci. Stále hovoříme o důchodové reformě a nevyhnutelnosti třetího pilíře … Ano, proč ne, také si spořím abych se měl v penzi lépe než dovolí příjem z prvního pilíře. Proč si lidé nespoří více? To je přece do očí bijící. Aby to mělo smysl, musím si naspořit řádově miliony Kč a pak si nechat vyplácet. Psychologická bariéra je dána tím, že státní penze se valorizují s ohledem především na inflaci, Spoření u privátního fondu garanci žádnou nedává. Pokud bych věděl, že existuje fond spravovaný nejlépe asi ČNB (Obdoba norského systému – vím ropu nemáme) s garantovaným výnosem minimálně ve výši inflace jdu do toho hned. A věřím, že se mnou miliony dalších, dnes mladých. Proč to nejde nebo se o tom alespoň moc nemluví?
  Hodně síly a úspěchu!
  Jarda Králík

 7. Jarda napsal:

  Zdravím vás, pane Babiši vůbec nevěřím, že jste skončil na druhém místě! Historicky největší účast voličů a oni to spočítali za 1h?! Podvod do očí bijící podvod! Nedejte se! Nedá se proti tomu odvolat u soudu nebo tak něco? A navíc ještě nebyli výsledky a generál guma už rozdával funkce a sliboval svým leštičům místa na hradě a co je to za chování prezidenta, když na FC nějakou paní nazval koblihou a to jen proto, že on si nevěděl rady s otázkou! No hrůza, jdeme ke dnu!😭 Jarda, Plzeň

 8. Radek Rychtařík napsal:

  Dobrý den pane Andreji Babiši. Velice mě, nás mrzí, že jste bohužel nevyhrál souboj o hrad. Velice jsme Vám drželi palce, ale ostatní spoluobčané rozhodli jinak. Jsme z toho opravdu smutní. Třeba to vyjde v dalším období a lidé si uvědomí, že druhý kandidát na prezidenta, nebyla dobrá volba. Lidé asi zapomínají na to dobré, co jste pro nás všechny dokázal a prosadil. Lid Vás tak nesnáší, že kdyby proti Vám postavili Róma z Chánova, vyhraje pravděpodobně Róm. Ale k věci. Píši za nás všechny – cca 20 lidí. Držíme Vám palce a prosíme, nikdy to nevzdávejte. Jste pro nás jednička a nejpovolanější osoba v politice. Samozřejmě si oddáchněte a pojďme na ně. To, že se proti Vám vedou různé kauzy a obvinění za bývalé nesmysly, Vás nesmí nikdy odradit. Určitě Vás nevolili i lidé, kteří mají také své jméno a nebo jméno svých rodičů v Cibulkových seznamech STB. Můj děda tam byl, je také. No a co !. To ho mám jít na hřbitov vykopat a dát ho jinam, aby nebyl s babičkou ?. Prostě byla taková doba a zase za to můžou lidé. Nikdy nikomu neublížil a v seznamu se ocitl z toho důvodu, aby si zachránil život a popřípadě dlouhé vězení. Jestli tohle čtou i lidé, kterých se to týká a není jich málo, doporučuji jim, koukněte se na sebe a neodsuzujte pana Babiše, který pracuje pro lidi, pro nás !. Děkuji Radek.

 9. Josef Chán napsal:

  Pracoval jsem45 roků a odváděl jsem zdravotní sociální státu. Dnes lidé pracuji vefirmách a různých obchodech za minimální mzdu 15000 korun a zbytek dostávají na ruku dalších 15000. Pak nejsou vybrány peníze na důchody a nikdo to nekontroluje. Mě se nikdo neptal a prostě mi to sebral z platu. Nechápu jak je to možné. Všichni jenom okrádají stát a ten pak nemá na důchody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *