Radim Jančura věří Andreji Babišovi

Citujme jeho podstatnou myšlenku: „I kdyby byl Andrej Babiš skutečně agentem StB, je to jedno. Během víc než dvaceti let po listopadu 1989 pracoval poctivě a nyní je nadějí české politiky. Tak by se dal shrnout pohled byznysmena Radima Jančury na vášnivé diskuse kolem šéfa hnutí ANO. Podle Jančury je naprosto jasné, že stát musí být řízen jako firma. Jen to prý lidé neumí správně pochopit.“

„Tuto zemi právě zničili politici, kteří vládli doposud a lidé chtějí změnu a chtějí začít být hrdi na svoji vládu, své lídry a na svoji zemi. Andrej Babiš může v politice pouze ztratit, nemůže nic získat. Pokud by mu šlo o nějaké soukromé záměry, tak by je daleko levněji a efektivněji dělal na dálku ze zákulisí.“

Další část rozhovoru se nesla v odlišný věcech. Radim Jančura věří České národní bance a říká, že zda to byla chyba se ukáže až za nějaký čas. Zmínil se o problémech se 2 miliardami Kč na software drábkova ministerstva, které se vrací zpět k původnímu soudu. Věří v jejich navrácení. O Miloši Zemanovi se vyjádřil ve smyslu, že očekává, že se začne chovat jako prezident všech.

Tak Radima Jančuru osobně neznám, i když zrovna dnes jsem stál v průjezdu sídla jeho firmy v Brně a sledoval padající oklouzku. Je to podnikatel, co něco vybudoval, nebojí se jít do velkých akcí jako jsou železnice a nyní rozjíždí Tick Tack taxislužbu v Praze, celkem revoluční počin. Takže se hodně Andreji Babišovi podobá, zejména svou dravostí a odvahou měnit věci. Hodně štěstí oběma.

zdroj: tady

Příspěvek byl publikován v rubrice Spojenci Andreje Babiše se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *