Straně s modrým ptákem ve znaku není pomoci, říká Andrej Babiš

V impulsech Václava Moravce řekla Miroslava Němcová, že má Andrej Babiš na bilboardech blbosti. To dožralo Andreje Babiše, takže prý řekl, citujme: „Stačí jen připomenout některá jména: Janoušek, Rittig, Hrdlička, Dalík, Řebíček, Topolánek, Bém, Nagyová, Klaus… Každý si zkrátka může toho svého „nositele tradice“ najít,“…prý už se nemusí ani na ODS útočit.

Andrej Babiš naopak zdůraznil, že paní Němcová neví, co znamená něco budovat…

Mno s tím lze souhlasit. ODS je provařená durchumdurch a stejná jména na kandidátkách ODS znamenají, že se ke změně evidentně nechystá. Andrej Babiš uhodil na správnou notu, přilepenost kmotrů je u ODS asi největší…až pak následují strany TOP 09 a další.

zdroj:tady

Příspěvek byl publikován v rubrice Výroky Andreje Babiše se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Straně s modrým ptákem ve znaku není pomoci, říká Andrej Babiš

  1. Josef Kučera napsal:

    Dobrý den,paneBabiši,držím Vám palce.Vláda pana Nečase mě vyléčila z desetileté invalidyty,vzala mi půl důchodu a když jsem se na ně obrátil co si mám počít,tak mi nikdo z nich neodepsal.Po33letech práce ve slévárně mám revmatickou artritydu což je nemoc nevyléčitelná-viz.sobotní Právo.Doufám že Vy se budete chovat k lidem lépe.S pozdravem J.Kučera Hodonín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *