Tak lže Andrej Babiš nebo ne?

Jedná se o článek z Reflexu, který Andreje Babiše moc nemusí a je to vzájemné, zřejmě. Citace: Pan Babiš například tvrdil, že současný šéfredaktor Reflexu Pavel Šafr v době, kdy pracoval ve vydavatelství Mafra (to koupil nedávno právě Andrej Babiš a vydává zde deníky Lidové noviny a MF Dnes, které Šafr v minulosti vedl jako šéfredaktor), tak „zakázal psát o panu Klausovi“. Jenže ani v Lidových novinách, ani v MF Dnes se za Pavla Šafra nic podobného nestalo, žádný takový zákaz neexistoval. Ostatně nevydal ho nikdy žádný polistopadový šéfredaktor MF Dnes, ani někdejší vydavatelé. Naopak mnoho kritických článků o Václavu Klausovi v době šéfování Pavla Šafra napsal v MF Dnes komentátor Martin Komárek, který je dnes programovým manažerem Babišova hnutí ANO a jeho volebním lídrem v Libereckém kraji. Stačilo se kolegy Komárka zeptat. Jenže to podle všeho pan Babiš neudělal.

Za hranu slušného chování se pak Andrej Babiš dostal, když na ČT24 tvrdil, že Pavel Šafr je psychopat. Podivila se tomu i moderátorka Drtinová, ale Babiš svůj dehonestující výrok zopakoval.

Co dodat k citátům…Andrej Babiš hraje hodně ostře, ostatní se diví…nicméně v tuto chvíli se přikláním spíše k Andreji Babišovi, né jako věcně, ale že kampaň dělá i negativní reklama. Takže spravedlnost a lidi…ahoj…třeba zejtra.

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *