Varování před Andrejem Babišem na mediální scéně?

Ale jděte…celý článek najdete tady, citujeme jeho část.

Andrej Babiš pod křídla svého Agrofertu získal vydavatelský dům Mafra, který oslovuje denně kolem 1,5 milionu lidí. Koupí firmy Londa, která provozuje rádia Impuls a RockZone teď bude moct oslovit i další milion posluchačů.

 „Jsme svědky překreslení mediální krajiny. Navíc se u nás nikdy nestalo, že by nějaký politik média přímo vlastnil,“ upozorňuje Kupka, který v minulosti pracoval jako novinář. Vybízí novináře z ostatních médií, aby hlídali svobodu projevu a výběru témat v redakcích vlastněných Babišem.

 Dodává, že Babiš může skrz hnutí ANO ovlivňovat nominace do rozhlasové a televizní rady. „Jako vlastník soukromé rozhlasové stanice se tu ocitne v dalším vážném střetu zájmů. Může prostřednictvím radních i prostřednictvím legislativních návrhů ovlivňovat podmínky pro další rozvoj veřejnoprávního Českého rozhlasu,“ varuje.“

Ale no tak, nepodceňujte lidi…zvláště v Česku má každý selský rozum. Dejte Andreji Babišovi šanci prosadit svoje myšlenky v politice a na ostatní se vykašlete. Je jedno kolik kdo vlastní médií, pokud bude špatněj, lidi ho vypískají a média mu nepomohou. Takže klídek…

Příspěvek byl publikován v rubrice Kontroverzní články se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *