Zamyšlení nad Andrejem Babišem

Fakta: Kdyby Andrej Babiš chtěl přestat pracovat a jít do důchodu, tak může. Jeho Agrofert mu nese dost. Kdyby Andrej Babiš chtěl podnikat, jako doposud, tak je v pohodě. Andrej Babiš má vyjednané biosložky, je v klidu (i když mu to chce republika včetně EU trošku skrouhnout).

Kdyby Andrej Babiš teď řekl čau Agroferte, vezmu si jen drobná dividenda…paráda. Ne, Andrej Babiš jde do voleb. A jsou dvě varianty. Buď si chce splnit nějaký svůj sen o vládnutí, anebo Andrej Babiš cítí ohrožení svého Agrofertu. Cítí, že nová potencionální garnitura a politika EU se snaží ho obrat o dotace. Takže se rozhodl nekorumpovat (čtěte nelobovat), ale rovnou být u válu.

Takže já jako chudý a hloupý občan obíraný o daně, co slouží na různé dotace, bych řekl, že druhá varianta je správně. Andrejovi Babišovi jde jen o vliv a peníze. Mohl by se na to vykašlat, ale s jídlem roste chuť a Andrej Babiš je sakraže při chuti. Ano 2011 bude mít pěkný výsledek, sice ne na vládnutí ale na holport s ČSSD asi určitě ANO. Andrej Babiš to má dobře spočítané, no holt rozhodnou lidé, zda bude na 10% nebo na 20%. Já bych mu přál 65% a pak ať ukáže, co Andrej Babiš umí…

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Zamyšlení nad Andrejem Babišem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *