Zamyšlení nad Andrejem Babišem

Fakta: Kdyby Andrej Babiš chtěl přestat pracovat a jít do důchodu, tak může. Jeho Agrofert mu nese dost. Kdyby Andrej Babiš chtěl podnikat, jako doposud, tak je v pohodě. Andrej Babiš má vyjednané biosložky, je v klidu (i když mu to chce republika včetně EU trošku skrouhnout).

Kdyby Andrej Babiš teď řekl čau Agroferte, vezmu si jen drobná dividenda…paráda. Ne, Andrej Babiš jde do voleb. A jsou dvě varianty. Buď si chce splnit nějaký svůj sen o vládnutí, anebo Andrej Babiš cítí ohrožení svého Agrofertu. Cítí, že nová potencionální garnitura a politika EU se snaží ho obrat o dotace. Takže se rozhodl nekorumpovat (čtěte nelobovat), ale rovnou být u válu.

Takže já jako chudý a hloupý občan obíraný o daně, co slouží na různé dotace, bych řekl, že druhá varianta je správně. Andrejovi Babišovi jde jen o vliv a peníze. Mohl by se na to vykašlat, ale s jídlem roste chuť a Andrej Babiš je sakraže při chuti. Ano 2011 bude mít pěkný výsledek, sice ne na vládnutí ale na holport s ČSSD asi určitě ANO. Andrej Babiš to má dobře spočítané, no holt rozhodnou lidé, zda bude na 10% nebo na 20%. Já bych mu přál 65% a pak ať ukáže, co Andrej Babiš umí…

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Zamyšlení nad Andrejem Babišem

 1. Peterka František napsal:

  Dobrýden pane Babiš pozorn ně j sem přečetl dopis ANO bude líp žijji a pracuji v zemědělství již 45.let ale co se stalo po revoluci se zemědělství je zločin nejvíšího kalibru.
  To co píšete je pravda vždy jsme byly soběstační a vyráběli jsme kvalitni potraviny atd.
  Ale to se vám nemůže podařit dát dohromady trvalo by
  to desetiletí naše zem je totálně vykradená a zdevastováná vldnoucí garniturou a bolitickmi zloději
  kteří patří za mříže a jejich nakradený majetek by se musel vrátit lidu státu ale je zkorumpovaná justice
  a soudy i policie s tím vy nic neuděláte to je jak vypálený dům.To vše nám slibovali po revoluci dostali se nahoru a nic jen 50 procent co slíbyly kdyby splnili
  tak jsme byli někde jinde v 90 letech nam svět záviděl
  naše zemědělství d ružstva serozkradla pole zdevastovala na konec to koupí cizinci a bude vymalováno.
  Vím o čem píšu žiju v tom na vesnici a je mě toho líto.
  Nakonec i vy pane babiš kupujete a dovážite obilí z polska tak co píšete o českém zemědělství.
  Na vesnici nás dělalo v družstvu150 čl. dnes 15 ostatní přišli o práci byla zde stav.skupina opravárenství vývoj žv výroba atd dnes není jediná kráva z 300 kusů o prasatech chvnich prasnicích brojlerech ani nemluvěatd.
  zdevastované stavby cesty ovocné stromy louky atd.
  A to byli v zemědělství inženýři agronomové zootechnici ekonomové mechanizátoři a jiní odborníci dnes to dělají vyučení zednici kam až jsme se dostali to vše již nedá nikdo dohromady ni vy ne vážený pane Babiš tak koho volit takový fenomén není uvědomte si že toto hospodářství fabriky zemědělství atd davali generace naších předků do podoby jaká byla před 20letylumpy a zloději to privatizací za 23 let rozkradli a zničili selou republiku a co ted dál NIC co vám na to říká váš selský rozum přeji hezký den Peterka František morava Znojemsko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *