Že Andrej Babiš neprivatizoval? Kecá!

Opíráme se tvrzerním o tento břitký článek. Zde autor jasně píš jak to bylo, tudíž nabízíme fakta z článku:

– privatizace Agrofertu na Slovensku, a to podrazem

– Unipetrol

-Unipetrol vs. PKN Orlen citace:

Polské šetření konstatovalo: „Při privatizaci se uplácelo. Podle svědectví vysokého polského státního úředníka byla při prodeji na obou stranách hranice rozdána miliarda korun na úplatcích. Vyšetřování možné korupce se na české straně nikdy vážně nerozjelo, kauzu zametla pod koberec i parlamentní vyšetřovací komise.“

Další výživná citace: Vyšetřovací komise polského parlamentu dále uvádí: “Vliv Agrofertu musel být obrovský, když dokázal přimět českou vládu k tomu, aby odmítla nabídku, která byla o 40 procent vyšší než nabídka PKN Orlen.“ Babiš tedy nikdy neprivatizoval a nezúčastnil se korupce.

Andrej Babiš nemá zatím žádný program. Předpoklad je, že ho horečně vymýšlí, protože vymezování vůči současné garnituře asi nepostačí. Jistě tam budou hesla jako práce pro všechny, stop zadlužování, snížení DPH atd.

Citace na závěr: Stále víc si myslím, že cílem Andreje Babiše je propojení jeho byznysu s politikou. I když k tomu už asi dávno došlo. Takového spasitele skutečně náš stát nepotřebuje a nadávání na špatné politiky je programem jen pro slabomyslné jedince.

Tak co, máte jasněji o hnutí Andreje Babiše?

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *